OPTILIGHT B 78×118 cm, lemovanie v cene

Kód: 92
€259
Skladom

Novodobá technológia výroby a opracovanie jednotlivých častí, kontrola kvality v každej etape výroby súčasne s testami vykonanými v skúšobných laboratóriach sú zárukou vysokej kvality okien Optilight.

Detailné informácie

Podrobný popis

Novodobá technológia výroby a opracovanie jednotlivých častí, kontrola kvality v každej etape výroby súčasne s testami vykonanými v skúšobných laboratóriach sú zárukou vysokej kvality okien Optilight.

Výhody okien Optilight:

Drevo vysokej kvality: Drevené súčasti okien Optilight sú vyrobené z vysokokvalitného borovicového dreva, ktoré je vrstvovolepené, impregnované a následne lakované ekologickým akrylovým lakom. Drevená konštrukcia okien je chránená hliníkovými profilmi, ktoré sú odolné na pôsobenie UV žiarenia a vonkajších poveternostných vplyvov.

Termoizolačné sklo: Väčšia efektívna plocha presklenia okien zlepšuje presvetlenie interiéru. Okná sú vybavené izolačným dvojsklom o celkovej hrúbke 24 mm, ktoré zabezpečuje veľmi dobré tepelnoizolačné a akustické vlastnosti, súčiniteľ prestupu tepla pre sklo U= 1,1 W/m2K. Priestor medzi sklami je vyplnený vzácnym plynom a vonkajšie sklo je s nízkoemisnou vrstvou odrážajúcou slnečné žiarenie. Umožňuje to znížiť tepelné straty v zimnom období a zabrániť prehrievaniu interiéru v letnom období.
Výhodné ovládanie: Okna sú kyvné. Závesy, ktoré sa nachádzajú v polovici výšky okna umožňujú zanechať krídlo v pozícii výklopnej taktiež aj otočenie krídla v maximálnom uhle 180°. Konštrukcia kľučky umožňuje tesné uzatvorenie okna a možnosť nastavenia dvoch polôh mikroventilácie. Mikroventilácia vďaka medzere medzi krídlom a rámom nám umožňuje prienik čerstvého vzduchu do interiéru. Kľučka umiestnená v dolnej časti krídla umožňuje ľahkú obsluhu okna bez obmedzenia výšky osadenia okna.
Široká možnosť použitia: Konštrukcia okien a tesniacich lemovaní umožňuje montáž okien Optilight v strechách, ktorých so sklonom od 15°- 90°.

Tesniace lemovania: Na montáž okna spolu so strešnou krytinou slúžia špeciálne tesniace lemovania.

Ponúkame dva druhy:

TZ – na vlnité krytiny do výšky 45 mm, t.j. škridľa, profilovaný plech

TS – na ploché krytiny do výšky 16 mm, t.j. lepenka, eternity

TESNIACE LEMOVANIE A TERMOIZOLAČNÝ GOLIER SÚ UŽ V CENE!

Poznámka: Lemovania sú určené výlučne pre okná OptiLight.

Doba dodania: do 2-3 pracovných dní. O termíne dodania budeme informovať zákazníka deň vopred.

Viac info na telefóne: +421-902-223-365